Генуезька фортеця (Феодосія) та Алуштинська міська рада: різниця між сторінками
ua>Echelon 1 м (вилучено Категорія:Архітектура Феодосії; додано Категорія:Споруди Феодосії за допомогою HotCat) |
м (Імпортовано 1 версія) |
||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{{ | {{Міськрада| | ||
назва = Алуштинська міська рада | |||
| будівля = Aluštan kaupunginvaltuuston rakennus 2.jpg | |||
| розташування = Crimea-Alushta locator map.png | |||
| країна = {{UKR}} | |||
| регіон = [[Автономна Республіка Крим]] | |||
| район = [[Ялтинський район]] | |||
| центр = м. [[Алушта]] | |||
| кількість членів = 46 депутатів | |||
| офіційні мови = [[Українська мова|українська]], кримськотатарська, російська | |||
| | | код КОАТУУ = 0110300000 | ||
| населення = {{зменшення}} 52 215 ([[1 листопада]] [[2012]]) | |||
| населення міське = 36 172 | |||
| населення сільське = 16 043 | |||
| площа = 600 | |||
| щільність = 87,03 | |||
| код = 6560 | |||
| | | поштові індекси = | ||
| міста = 1 | |||
| смт = 1 | |||
| села = 18 | |||
| селища = 6 | |||
| міські ради = | |||
| селищні ради = 1 | |||
| сільські ради = 5 | |||
| адреса = <tt>98516, Автономна Республіка Крим, м. Алушта, пл. Радянська, 1</tt> | |||
| вебсторінка = [http://www.alushta.info/ Міська рада Алушти] | |||
| голова = Колот Станіслав Васильович | |||
| секретар = Соловйов Сергій Анатолійович | |||
}} | |||
}} | |||
'''Алу́штинська міська́ ра́да''' ({{lang-crh|Aluşta şeer şurası}}) — [[адміністративно-територіальна одиниця]] та [[Органи місцевого самоврядування|орган місцевого самоврядування]] у складі [[Ялтинський район|Ялтинського району]] [[Автономна Республіка Крим|Автономної Республіки Крим]]. [[Адміністративний центр]] — колишнє [[Міста України|місто республіканського значення]] [[Алушта]]. | |||
== | == Загальні відомості == | ||
На [[захід|заході]] межує з [[Ялтинська міська рада|Ялтинською міською радою]], на північному заході з [[Бахчисарайський район|Бахчисарайським районом]], на півночі з [[Сімферопольський район|Сімферопольським районом]], на північному сході з [[Білогірський район (АР Крим)|Білогірським районом]], на [[схід|сході]] з [[Судацька міська рада|Судацькою міськрадою]]. Південна частина омивається водами [[Чорне море|Чорного моря]]. | |||
{{Розташування2|nw=[[Сімферопольський район]]|n=[[Білогірський район (АР Крим)|Білогірський район]]|ne=[[Судацька міська рада]] | |||
|w=[[Бахчисарайський район]]|e=[[Чорне море]]|sw=[[Ялтинська міська рада]]|s=[[Чорне море]]|se=[[Чорне море]]}} | |||
Територію Алуштинської міськради часто називають «Великою Алуштою». Вона протягнулася уздовж [[Чорне море|Чорного моря]] від гори [[Аюдаг]] до долини Арпат. Регіон розташований на [[Південне узбережжя Криму|Південному березі Криму]], в рекреаційній зоні республіки та відомий в основному своїми [[курорт]]ами. | |||
Офіційні мови: українська, кримськотатарська, російська. | |||
== Транспортне сполучення == | |||
Найближчий цивільний [[аеропорт]] розташований у [[Сімферополь|Сімферополі]]. | |||
Залізничних шляхів не має. Найближча [[залізнична станція]] у [[Сімферополь (станція)|Сімферополі]]. | |||
Територією міськради проходить [[Автомобільні шляхи України|автомобільний шлях]] міжнародного значення {{Автошлях М|18}} ([[Харків]]-[[Сімферополь]]-[[Алушта]]-[[Ялта]]), що збігається з {{Автошлях E|105}}. | |||
== Адміністративний склад == | |||
До міськради входить одне смт — [[Партеніт]] зі своєю радою, 18 сіл та 6 селищ, що підпорядковані 5 сільським радам. У дужках подано історичні назви сіл, що їх було змінено у 1944-48 рр. після депортації кримських татар. | |||
[[Файл:Alushta locator map numbers.png|300px]] | |||
* '''1 — місто [[Алушта]]''' | |||
* '''2 — [[Ізобільненська сільська рада (Алушта)|Ізобільненська сільська рада]]''' | |||
** с. [[Ізобільне (Алуштинська міська рада)|Ізобільне]] (Корбекуль) | |||
** с. [[Верхня Кутузовка]] (Шума) | |||
** с. [[Нижня Кутузовка]] (Шума) | |||
** с-ще [[Розовий]] (Хачи-Озенбаш, Тайфі) | |||
* '''3 — [[Лучистівська сільська рада]]''' | |||
** с. [[Лучисте]] (Демірджі) | |||
** с-ще [[Лаванда (селище)|Лаванда]] | |||
** с-ще [[Семидвір'я]] (Єді Ев) | |||
* '''4 — [[Маломаяцька сільська рада]]''' | |||
** с. [[Малий Маяк]] (Бююк-Ламбат) | |||
** с-ще [[Бондаренкове (селище)|Бондаренкове]] (Карабах) | |||
** с. [[Виноградний]] (Кастель) | |||
** с. [[Запрудне]] (Деґірменкой) | |||
** с. [[Кипарисне]] (Кючюк-Ламбат) | |||
** с. [[Лаврове (Алуштинська міська рада)|Лаврове]] (Кюркюлет) | |||
** с. [[Лазурне (Алуштинська міська рада)|Лазурне]] (Кастель-Приморський) | |||
** с. [[Нижнє Запрудне]] (Нижній Деґірменкой) | |||
** с. [[Пушкіне (Алуштинська міська рада)|Пушкіне]] (Кючюккой) | |||
** с-ще [[Утьос (Україна)|Утьос]] (Карасан) | |||
** с-ще [[Чайка (Алуштинська міська рада)|Чайка]] | |||
* '''5 — [[Малоріченська сільська рада]]''' | |||
** с. [[Малоріченське]] (Кючюк-Узень) | |||
** с. [[Генеральське (Алуштинська міська рада)|Генеральське]] (Улу-Узень) | |||
** с. [[Рибаче]] (Тувак) | |||
** с. [[Сонячногірське]] (Куру-Узень) | |||
* '''6 — [[Партенітська селищна рада]]''' | |||
** смт [[Партеніт]] | |||
* '''7 — [[Привітненська сільська рада (Алушта)|Привітненська сільська рада]]''' | |||
** с. [[Привітне (Алуштинська міська рада)|Привітне]] (Ускют) | |||
** с. [[Зеленогір'я]] (Арпат) | |||
== Населення == | |||
;Розподіл населення за віком та статтю (2001)<ref name="ukrcensus">{{cite web |url=http://database.ukrcensus.gov.ua/MULT/Dialog/Varvalagg.asp?ma=19A050201%5F042%5F001&ti=19A050201%5F042%5F001%2E+%D0%EE%E7%EF%EE%E4%B3%EB+%ED%E0%F1%E5%EB%E5%ED%ED%FF+%E7%E0+%F1%F2%E0%F2%F2%FE+%F2%E0+%E2%B3%EA%EE%EC%2C+%F1%E5%F0%E5%E4%ED%B3%E9+%E2%B3%EA+%ED%E0%F1%E5%EB%E5%ED%ED%FF%2C+%C0%E2%F2%EE%ED%EE%EC%ED%E0+%D0%E5%F1%EF%F3%E1%EB%B3%EA%E0+%CA%F0%E8%EC+%282%29&path=../Database/Census/02/01/02/&lang=1&xu=&yp=&nr=2&aggfile(2)=5+%F0i%F7%EDi+%E2i%EA%EE%E2i+%E3%F0%F3%EF%E8&prevagg=NNNNN&mapname=&multilang=uk&aggdir2= |title=Розподіл населення за статтю та віком, середній вік населення, Автономна Республіка Крим (осіб) - Регіон, 5 річні вікові групи, Рік, Категорія населення , Стать |language=uk |trans_title=Населення за статтю та віком…2001 |publisher=[[Державна служба статистики України]] |accessdate= |archiveurl=https://web.archive.org/web/20200920121349/http://database.ukrcensus.gov.ua/MULT/Dialog/Varvalagg.asp?ma=19A050201_042_001&ti=19A050201_042_001.+%D0%EE%E7%EF%EE%E4%B3%EB+%ED%E0%F1%E5%EB%E5%ED%ED%FF+%E7%E0+%F1%F2%E0%F2%F2%FE+%F2%E0+%E2%B3%EA%EE%EC%2C+%F1%E5%F0%E5%E4%ED%B3%E9+%E2%B3%EA+%ED%E0%F1%E5%EB%E5%ED%ED%FF%2C+%C0%E2%F2%EE%ED%EE%EC%ED%E0+%D0%E5%F1%EF%F3%E1%EB%B3%EA%E0+%CA%F0%E8%EC+%282%29&path=..%2FDatabase%2FCensus%2F02%2F01%2F02%2F&lang=1&xu=&yp=&nr=2&aggfile%282%29=5+%F0i%F7%EDi+%E2i%EA%EE%E2i+%E3%F0%F3%EF%E8&prevagg=NNNNN&mapname=&multilang=uk&aggdir2= |archivedate=20 вересня 2020 }}</ref>: | |||
{{СВ-Таблиця-Піраміда | |||
| макс=2488 | всього=52215 | |||
| ч0=915 | ж0=810 | |||
| ч5=1117 | ж5=1067 | |||
| ч10=1832 | ж10=1739 | |||
| ч15=1994 | ж15=1846 | |||
| ч20=1869 | ж20=1627 | |||
| ч25=1821 | ж25=1744 | |||
| ч30=1805 | ж30=1812 | |||
| ч35=1913 | ж35=2124 | |||
| ч40=2351 | ж40=2446 | |||
| ч45=2069 | ж45=2488 | |||
| ч50=1723 | ж50=2179 | |||
| ч55=922 | ж55=1250 | |||
| ч60=1541 | ж60=2320 | |||
| ч65=908 | ж65=1354 | |||
| ч70=845 | ж70=1466 | |||
| ч75=411 | ж75=998 | |||
| ч80=141 | ж80=425 | |||
| ч85=81 | ж85=259 | |||
}} | |||
Етномовний склад населених пунктів міськради (рідні мови населення за переписом 2001 р.)<ref>{{Cite web |url=http://database.ukrcensus.gov.ua/MULT/Database/Census/databasetree_no_uk.asp#m5 |title=Розподіл населення регіонів України за рідною мовою у розрізі адміністративно-територіальних одиниць |accessdate=3 жовтня 2018 |archive-date=6 жовтня 2013 |archive-url=https://web.archive.org/web/20131006161414/http://database.ukrcensus.gov.ua/MULT/Database/Census/databasetree_no_uk.asp#m5 }}</ref> | |||
{| class="standard sortable" | |||
! ||російська||українська||кримськотатарська||білоруська||інша | |||
|- | |||
! Алушта (міськрада)||83,68||9,67||5,58||0,19||0,88 | |||
|- | |||
| [[Алушта|м. Алушта]]||87,95||9,40||1,57||0,19||0,89 | |||
|- | |||
| [[Партеніт|смт. Партеніт]]||82,98||15,91||0,27||0,22||0,62 | |||
|- | |||
| [[Ізобільненська сільська рада (Алушта)|Ізобільненська сільська рада]]||64,29||6,78||27,33||0,16||1,44 | |||
|- | |||
| [[Лучистівська сільська рада]]||80,28||6,74||12,34||0,08||0,56 | |||
|- | |||
| [[Маломаяцька сільська рада]]||86,76||9,59||2,69||0,25||0,71 | |||
|- | |||
| [[Малоріченська сільська рада]]||82,90||6,93||9,40||0,13||0,64 | |||
|- | |||
| [[Привітненська сільська рада (Алушта)|Привітненська сільська рада]]||63,73||7,20||27,99||0,19||0,89 | |||
|} | |||
{{-}} | |||
== Склад ради == | |||
Рада складається з 46 депутатів та голови. | |||
* ''Голова ради:'' Колот Станислав Васильевич | |||
* ''Секретар ради:'' Соловйов Сергій Анатолійович | |||
=== Керівний склад попередніх скликань === | |||
{|rules="all" cellspacing="0" cellpadding="5" style="border: 1px solid #999" | |||
|- bgcolor="#E0F7FF" | |||
! Прізвище, ім'я, по батькові !!Основні відомості !! Дата обрання !! Дата звільнення | |||
|- bgcolor="#F9F9F9" | |||
| style=white-space:nowrap | Щербина Володимир Євгенович | |||
| Міський голова, 1953 року народження, безпартійний | |||
| align=center| 26.03.2006 | |||
| align=center| 31.10.2010 | |||
|- bgcolor="#F9F9F9" | |||
| style=white-space:nowrap | Колот Станіслав Васильович | |||
| Міський голова, 1954 року народження, освіта вища, член [[Партія регіонів|Партії регіонів]] | |||
| align=center| 31.10.2010 | |||
| align=center| | |||
|} | |||
<small>''Примітка: таблиця складена за даними сайту [[Верховна Рада України|Верховної Ради України]]''</small><ref>[http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/z7503/A012?rf7691=2482&rid256=119 Керівний склад попередніх скликань ради] на сайті [[Верховна Рада України|Верховної Ради України]]</ref><ref>[http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/z7503/A012?rf7691=2482&rid256=120 Секретарі попередніх скликань ради] на сайті [[Верховна Рада України|Верховної Ради України]]</ref> | |||
=== Депутати === | |||
За результатами [[Місцеві вибори в Україні 2010|місцевих виборів 2010 року]] депутатами ради стали<ref>{{cite web |url=http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2010/WM02815?PID112=30&PID102=2482&PF7691=2482 |title=Алуштинська міська рада. Результати виборів депутатів. |publisher=ЦВК |accessdate=30 червня 2015 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20150923224808/http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2010/WM02815?PID112=30&PID102=2482&PF7691=2482 |archivedate=23 вересня 2015 |deadurl=yes }}</ref>: | |||
==== За суб'єктами висування ==== | |||
{| class="wikitable sortable collapsible" | |||
|- | |||
! Суб'єкт висування !! Кількість обраних депутатів !! % | |||
|- | |||
| [[Партія регіонів]] || align="center"| 35 || align="center"| 76,1 | |||
|- | |||
| [[Союз (партія)|Партія «Союз»]] || align="center"| 4 || align="center"| 8,7 | |||
|- | |||
| [[Партія пенсіонерів України]] || align="center"| 2 || align="center"| 4,3 | |||
|- | |||
| Політична партія «[[Сильна Україна]]» || align="center"| 2 || align="center"| 4,3 | |||
|- | |||
| Політична партія [[Народний рух України]] || align="center"| 1 || align="center"| 2,2 | |||
|- | |||
| Політична партія «[[Народно-трудовий союз України]]» || align="center"| 1 || align="center"| 2,2 | |||
|- | |||
| [[Політична партія «Нова політика»]] || align="center"| 1 || align="center"| 2,2 | |||
|} | |||
==== За округами ==== | |||
{| class="wikitable collapsible collapsed" | |||
|- | |||
! data-sort-type="number" | № округу !! Прізвище, ім'я, по батькові !! data-sort-type="date" | Дата визнання обраним !! Освіта !! Партійна приналежність !! Відомості про обраного депутата | |||
|- | |||
| colspan=6 | '''Партія Пенсіонерів України''' | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Красненков Михайло Олександрович || align="center"| 01.11.2010 || вища || позапартійний || приватний підприємець | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Папінян Левон Лурікович || align="center"| 01.11.2010 || середня || член Партії пенсіонерів України || приватний підприємець | |||
|- | |||
| colspan=6 | '''Партія регіонів''' | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Печурін Юрій Павлович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || ЗАТ «Санаторій Київ», м. Алушта, голова правління | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Метельский Андрій Богданович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || АЦМЛ, м. Алушта, завідувач реанімаційного відділення | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Внуков Віктор Милентинович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || Алуштинська міська рада, секретар | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Казанджан Андрій Рубенович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || ЗАТ «Санаторій Море», м. Алушта, голова правління | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Снігурський Олександр Станіславович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || приватний підприємець | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Петренко Сергій Володимирович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || СП «Будтехнологія», директор | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Федун Антон Леонідович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || СП «CADIS-Easd», технічний директор | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Снегірьов Петро Валерійович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || Державна Азово-Червономорська екологічної інспекція, м. Ялта, перший заступник | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Соловйов Сергій Анатолійович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || , помічник народного депутата | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Пірог Сергій Сергійович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || Держкомзем, м. Феодосія, заступник керівника відділу | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Татаров Дмитро Борисович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || Рескомприрода АРК м. Сімферополь, перший заступник | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Фролов Володимир Гаврилович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || м. Алушта, головний консультант секретариата уповноваженого ВР України по правам людини | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Полунін Віктор Миколайович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || ТОВ «Донінвест», м. Симферополь, заступник директора | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Поярко Олександр Якович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії регіонів || АМЦЛ, м. Алушта, завідувач хірургічного відділення | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Кулік Олег Сергійович || align="center"| 22.11.2010 || вища || член Партії регіонів || КП «Комун-будсервіс», м. Алушта, заступник директора | |||
|- | |||
| align="center"| 2 || style=white-space:nowrap | Донець Сергій Володимирович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || ЖКГ Алуштинської міської ради, начальник управління | |||
|- | |||
| align="center"| 3 || style=white-space:nowrap | Коростиченко Ігор Васильович || align="center"| 05.11.2010 || середня || член Партії регіонів || приватний підприємець | |||
|- | |||
| align="center"| 4 || style=white-space:nowrap | Владимиров Володимир Миколайович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || ТРК"Битрадіотехніка", директор | |||
|- | |||
| align="center"| 5 || style=white-space:nowrap | Бобильов Сергій Юрійович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || Алуштинська центральна міська лікарня, заступник головного лікаря | |||
|- | |||
| align="center"| 6 || style=white-space:nowrap | Гулякін Леонід Іванович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || приватний підприємець | |||
|- | |||
| align="center"| 7 || style=white-space:nowrap | Неграков Юрій Володимирович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || приватний підприємець | |||
|- | |||
| align="center"| 8 || style=white-space:nowrap | Новицький Іван Володимирович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || Алуштинська центральна міська лікарня, головний лікар | |||
|- | |||
| align="center"| 9 || style=white-space:nowrap | Киреєв Юрій Васильович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || ВАТ"Шархінський кар'єр", директор | |||
|- | |||
| align="center"| 10 || style=white-space:nowrap | Сотов Ігор Іванович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || КП «Управління міського господарства», керівник | |||
|- | |||
| align="center"| 11 || style=white-space:nowrap | Севастьянова Світлана Григорівна || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || КСОН мікрорайону № 3, голова | |||
|- | |||
| align="center"| 12 || style=white-space:nowrap | Павлюченков Олександр Миколайович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || Алуштинська УЕГХ, керівник | |||
|- | |||
| align="center"| 13 || style=white-space:nowrap | Заводчикова Юлія Володимирівна || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || приватний підприємець | |||
|- | |||
| align="center"| 15 || style=white-space:nowrap | Барамія Геннадій Шалікович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || центр «Крим», керівник | |||
|- | |||
| align="center"| 16 || style=white-space:nowrap | Ольшанський Михайло Геннадійович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || тимчасово не працює | |||
|- | |||
| align="center"| 17 || style=white-space:nowrap | Гончаров Олександр Олександрович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || ВАТ «Шархінський кар'єр», голова правління | |||
|- | |||
| align="center"| 18 || style=white-space:nowrap | Бардін Олексій Іванович || align="center"| 05.11.2010 || середня || член Партії регіонів || Маломаякська сільська рада, зав. господарством | |||
|- | |||
| align="center"| 19 || style=white-space:nowrap | Репнін Олександр Миколайович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || центр дитячої та юнацької творчості, тренер з кікбоксингу | |||
|- | |||
| align="center"| 20 || style=white-space:nowrap | Ребіков Петро Ілліч || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || СО «Восход», голова правління | |||
|- | |||
| align="center"| 21 || style=white-space:nowrap | Григалюнас Віталій Кестутович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || відділ Державного комітету земельних ресурсів у м. Алушта, керівник | |||
|- | |||
| align="center"| 23 || style=white-space:nowrap | Завер Володимир Богданович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії регіонів || СДПЧ-37, керівник | |||
|- | |||
| colspan=6 | '''Партія «Союз»''' | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Щербіна Володимир Євгенович || align="center"| 01.11.2010 || вища || позапартійний || виконавчий комітет Алуштинської міської ради, міський голова | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Локтіонов Володимир Олексійович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії «Союз» || виконавчий комітет Алуштинської міської ради, заступник міського голови | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Котолупов Олексій Олексійович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Партії «Союз» || ЗАТ ЛОЦ «Демерджи», директор | |||
|- | |||
| align="center"| 14 || style=white-space:nowrap | Галамай Євгеній Іванович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Партії «Союз» || ТОВ «Кримська юридична група», заступник директора | |||
|- | |||
| colspan=6 | '''Політична партія Народний Рух України''' | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Гафаров Рустем Абдурафійович || align="center"| 01.11.2010 || вища || позапартійний || приватний підприємець | |||
|- | |||
| colspan=6 | '''Політична партія «Народно-трудовий союз України»''' | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Стасьок Микола Пилипович || align="center"| 01.11.2010 || вища || позапартійний || заклад Федерації профспілок України "Олімпійський навчально-спортивний центр «Спартак», директор | |||
|- | |||
| colspan=6 | '''Політична партія «Нова політика»''' | |||
|- | |||
| align="center"| 22 || style=white-space:nowrap | Альохін Андрій Володимирович || align="center"| 05.11.2010 || вища || позапартійний || ДП «Малоріченське», головний інженер | |||
|- | |||
| colspan=6 | '''Політична партія «Сильна Україна»''' | |||
|- | |||
| align="center"| б/м || style=white-space:nowrap | Сергєєв Сергій Олександрович || align="center"| 01.11.2010 || вища || член Політичної партії «Сильна Україна» || філія ЗАТ «Кримтур» ТОК «Чайка», директор | |||
|- | |||
| align="center"| 1 || style=white-space:nowrap | Василенко Петро Васильович || align="center"| 05.11.2010 || вища || член Політичної партії «Сильна Україна» || КП «Управління міського господарства», головний інженер | |||
|} | |||
== Пам'ятки == | == Пам'ятки == | ||
{{see also|Пам'ятки історії Алуштинської міськради}} | |||
На території Алуштинської міськради нараховується 50 пам'яток історії, що перебувають на обліку. 26 із них містяться в місті Алушта. Одна з пам'яток має статус національного значення, інші — місцевого. | |||
== Примітки == | == Примітки == | ||
{{reflist}} | {{reflist}} | ||
== | == Посилання == | ||
* {{ОКВРУ|1196}} | |||
* | |||
{{ | {{Crimea-geo-stub}} | ||
{{Алушта|nocat=1}} | |||
{{Адміністративний устрій Ялтинського району}} | |||
[[Категорія:Алуштинська міська рада]] | |||
[[Категорія:Міські ради Автономної Республіки Крим]] | |||
[[Категорія: | |||
[[Категорія: |
Поточна версія на 17:26, 13 листопада 2023
Алу́штинська міська́ ра́да (крим. Aluşta şeer şurası) — адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування у складі Ялтинського району Автономної Республіки Крим. Адміністративний центр — колишнє місто республіканського значення Алушта.
Загальні відомості
На заході межує з Ялтинською міською радою, на північному заході з Бахчисарайським районом, на півночі з Сімферопольським районом, на північному сході з Білогірським районом, на сході з Судацькою міськрадою. Південна частина омивається водами Чорного моря. Шаблон:Розташування2 Територію Алуштинської міськради часто називають «Великою Алуштою». Вона протягнулася уздовж Чорного моря від гори Аюдаг до долини Арпат. Регіон розташований на Південному березі Криму, в рекреаційній зоні республіки та відомий в основному своїми курортами.
Офіційні мови: українська, кримськотатарська, російська.
Транспортне сполучення
Найближчий цивільний аеропорт розташований у Сімферополі.
Залізничних шляхів не має. Найближча залізнична станція у Сімферополі.
Територією міськради проходить автомобільний шлях міжнародного значення Шаблон:Автошлях М (Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта), що збігається з Шаблон:Автошлях E.
Адміністративний склад
До міськради входить одне смт — Партеніт зі своєю радою, 18 сіл та 6 селищ, що підпорядковані 5 сільським радам. У дужках подано історичні назви сіл, що їх було змінено у 1944-48 рр. після депортації кримських татар.
- 1 — місто Алушта
- 2 — Ізобільненська сільська рада
- с. Ізобільне (Корбекуль)
- с. Верхня Кутузовка (Шума)
- с. Нижня Кутузовка (Шума)
- с-ще Розовий (Хачи-Озенбаш, Тайфі)
- 3 — Лучистівська сільська рада
- с. Лучисте (Демірджі)
- с-ще Лаванда
- с-ще Семидвір'я (Єді Ев)
- 4 — Маломаяцька сільська рада
- с. Малий Маяк (Бююк-Ламбат)
- с-ще Бондаренкове (Карабах)
- с. Виноградний (Кастель)
- с. Запрудне (Деґірменкой)
- с. Кипарисне (Кючюк-Ламбат)
- с. Лаврове (Кюркюлет)
- с. Лазурне (Кастель-Приморський)
- с. Нижнє Запрудне (Нижній Деґірменкой)
- с. Пушкіне (Кючюккой)
- с-ще Утьос (Карасан)
- с-ще Чайка
- 5 — Малоріченська сільська рада
- с. Малоріченське (Кючюк-Узень)
- с. Генеральське (Улу-Узень)
- с. Рибаче (Тувак)
- с. Сонячногірське (Куру-Узень)
- 6 — Партенітська селищна рада
- смт Партеніт
- 7 — Привітненська сільська рада
- с. Привітне (Ускют)
- с. Зеленогір'я (Арпат)
Населення
- Розподіл населення за віком та статтю (2001)[1]
Шаблон:СВ-Таблиця-Піраміда Етномовний склад населених пунктів міськради (рідні мови населення за переписом 2001 р.)[2]
російська | українська | кримськотатарська | білоруська | інша | |
---|---|---|---|---|---|
Алушта (міськрада) | 83,68 | 9,67 | 5,58 | 0,19 | 0,88 |
м. Алушта | 87,95 | 9,40 | 1,57 | 0,19 | 0,89 |
смт. Партеніт | 82,98 | 15,91 | 0,27 | 0,22 | 0,62 |
Ізобільненська сільська рада | 64,29 | 6,78 | 27,33 | 0,16 | 1,44 |
Лучистівська сільська рада | 80,28 | 6,74 | 12,34 | 0,08 | 0,56 |
Маломаяцька сільська рада | 86,76 | 9,59 | 2,69 | 0,25 | 0,71 |
Малоріченська сільська рада | 82,90 | 6,93 | 9,40 | 0,13 | 0,64 |
Привітненська сільська рада | 63,73 | 7,20 | 27,99 | 0,19 | 0,89 |
Склад ради
Рада складається з 46 депутатів та голови.
- Голова ради: Колот Станислав Васильевич
- Секретар ради: Соловйов Сергій Анатолійович
Керівний склад попередніх скликань
Прізвище, ім'я, по батькові | Основні відомості | Дата обрання | Дата звільнення |
---|---|---|---|
Щербина Володимир Євгенович | Міський голова, 1953 року народження, безпартійний | 26.03.2006 | 31.10.2010 |
Колот Станіслав Васильович | Міський голова, 1954 року народження, освіта вища, член Партії регіонів | 31.10.2010 |
Примітка: таблиця складена за даними сайту Верховної Ради України[3][4]
Депутати
За результатами місцевих виборів 2010 року депутатами ради стали[5]:
За суб'єктами висування
Суб'єкт висування | Кількість обраних депутатів | % |
---|---|---|
Партія регіонів | 35 | 76,1 |
Партія «Союз» | 4 | 8,7 |
Партія пенсіонерів України | 2 | 4,3 |
Політична партія «Сильна Україна» | 2 | 4,3 |
Політична партія Народний рух України | 1 | 2,2 |
Політична партія «Народно-трудовий союз України» | 1 | 2,2 |
Політична партія «Нова політика» | 1 | 2,2 |
За округами
№ округу | Прізвище, ім'я, по батькові | Дата визнання обраним | Освіта | Партійна приналежність | Відомості про обраного депутата |
---|---|---|---|---|---|
Партія Пенсіонерів України | |||||
б/м | Красненков Михайло Олександрович | 01.11.2010 | вища | позапартійний | приватний підприємець |
б/м | Папінян Левон Лурікович | 01.11.2010 | середня | член Партії пенсіонерів України | приватний підприємець |
Партія регіонів | |||||
б/м | Печурін Юрій Павлович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | ЗАТ «Санаторій Київ», м. Алушта, голова правління |
б/м | Метельский Андрій Богданович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | АЦМЛ, м. Алушта, завідувач реанімаційного відділення |
б/м | Внуков Віктор Милентинович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | Алуштинська міська рада, секретар |
б/м | Казанджан Андрій Рубенович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | ЗАТ «Санаторій Море», м. Алушта, голова правління |
б/м | Снігурський Олександр Станіславович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | приватний підприємець |
б/м | Петренко Сергій Володимирович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | СП «Будтехнологія», директор |
б/м | Федун Антон Леонідович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | СП «CADIS-Easd», технічний директор |
б/м | Снегірьов Петро Валерійович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | Державна Азово-Червономорська екологічної інспекція, м. Ялта, перший заступник |
б/м | Соловйов Сергій Анатолійович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | , помічник народного депутата |
б/м | Пірог Сергій Сергійович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | Держкомзем, м. Феодосія, заступник керівника відділу |
б/м | Татаров Дмитро Борисович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | Рескомприрода АРК м. Сімферополь, перший заступник |
б/м | Фролов Володимир Гаврилович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | м. Алушта, головний консультант секретариата уповноваженого ВР України по правам людини |
б/м | Полунін Віктор Миколайович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | ТОВ «Донінвест», м. Симферополь, заступник директора |
б/м | Поярко Олександр Якович | 01.11.2010 | вища | член Партії регіонів | АМЦЛ, м. Алушта, завідувач хірургічного відділення |
б/м | Кулік Олег Сергійович | 22.11.2010 | вища | член Партії регіонів | КП «Комун-будсервіс», м. Алушта, заступник директора |
2 | Донець Сергій Володимирович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | ЖКГ Алуштинської міської ради, начальник управління |
3 | Коростиченко Ігор Васильович | 05.11.2010 | середня | член Партії регіонів | приватний підприємець |
4 | Владимиров Володимир Миколайович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | ТРК"Битрадіотехніка", директор |
5 | Бобильов Сергій Юрійович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | Алуштинська центральна міська лікарня, заступник головного лікаря |
6 | Гулякін Леонід Іванович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | приватний підприємець |
7 | Неграков Юрій Володимирович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | приватний підприємець |
8 | Новицький Іван Володимирович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | Алуштинська центральна міська лікарня, головний лікар |
9 | Киреєв Юрій Васильович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | ВАТ"Шархінський кар'єр", директор |
10 | Сотов Ігор Іванович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | КП «Управління міського господарства», керівник |
11 | Севастьянова Світлана Григорівна | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | КСОН мікрорайону № 3, голова |
12 | Павлюченков Олександр Миколайович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | Алуштинська УЕГХ, керівник |
13 | Заводчикова Юлія Володимирівна | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | приватний підприємець |
15 | Барамія Геннадій Шалікович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | центр «Крим», керівник |
16 | Ольшанський Михайло Геннадійович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | тимчасово не працює |
17 | Гончаров Олександр Олександрович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | ВАТ «Шархінський кар'єр», голова правління |
18 | Бардін Олексій Іванович | 05.11.2010 | середня | член Партії регіонів | Маломаякська сільська рада, зав. господарством |
19 | Репнін Олександр Миколайович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | центр дитячої та юнацької творчості, тренер з кікбоксингу |
20 | Ребіков Петро Ілліч | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | СО «Восход», голова правління |
21 | Григалюнас Віталій Кестутович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | відділ Державного комітету земельних ресурсів у м. Алушта, керівник |
23 | Завер Володимир Богданович | 05.11.2010 | вища | член Партії регіонів | СДПЧ-37, керівник |
Партія «Союз» | |||||
б/м | Щербіна Володимир Євгенович | 01.11.2010 | вища | позапартійний | виконавчий комітет Алуштинської міської ради, міський голова |
б/м | Локтіонов Володимир Олексійович | 01.11.2010 | вища | член Партії «Союз» | виконавчий комітет Алуштинської міської ради, заступник міського голови |
б/м | Котолупов Олексій Олексійович | 01.11.2010 | вища | член Партії «Союз» | ЗАТ ЛОЦ «Демерджи», директор |
14 | Галамай Євгеній Іванович | 05.11.2010 | вища | член Партії «Союз» | ТОВ «Кримська юридична група», заступник директора |
Політична партія Народний Рух України | |||||
б/м | Гафаров Рустем Абдурафійович | 01.11.2010 | вища | позапартійний | приватний підприємець |
Політична партія «Народно-трудовий союз України» | |||||
б/м | Стасьок Микола Пилипович | 01.11.2010 | вища | позапартійний | заклад Федерації профспілок України "Олімпійський навчально-спортивний центр «Спартак», директор |
Політична партія «Нова політика» | |||||
22 | Альохін Андрій Володимирович | 05.11.2010 | вища | позапартійний | ДП «Малоріченське», головний інженер |
Політична партія «Сильна Україна» | |||||
б/м | Сергєєв Сергій Олександрович | 01.11.2010 | вища | член Політичної партії «Сильна Україна» | філія ЗАТ «Кримтур» ТОК «Чайка», директор |
1 | Василенко Петро Васильович | 05.11.2010 | вища | член Політичної партії «Сильна Україна» | КП «Управління міського господарства», головний інженер |
Пам'ятки
Шаблон:See also На території Алуштинської міськради нараховується 50 пам'яток історії, що перебувають на обліку. 26 із них містяться в місті Алушта. Одна з пам'яток має статус національного значення, інші — місцевого.
Примітки
Посилання
Шаблон:Алушта
Шаблон:Адміністративний устрій Ялтинського району
- ↑ Посилання доступне в режимі редагування
- ↑ Посилання доступне в режимі редагування
- ↑ Керівний склад попередніх скликань ради на сайті Верховної Ради України
- ↑ Секретарі попередніх скликань ради на сайті Верховної Ради України
- ↑ Посилання доступне в режимі редагування