Михайлус Юрій Іванович

Матеріал з Кримології
Версія від 14:17, 14 листопада 2023, створена Властарь (обговорення | внесок) (Імпортовано 1 версія)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Шаблон:Футболист Юрій Іванович Михайлус ( 17 червня 1964) — український футболіст. На професійному рівні виступав за сімферопольську «Таврію» і судакський «Сурож».

Біографія

У 1992 році був гравцем сімферопольської «Таврії». У складі команди в чемпіонаті України дебютував 9 червня 1992 року в домашньому матчі проти шепетівського «Темпу» (6:0), головний тренер Анатолій Заяєв випустив Михайлуса на 63 хвилині замість Толята Шейхаметова[1]. 21 червня 1992 року він взяв участь у матчі за перше місце в чемпіонаті України. Тоді Юрій вийшов на 77 хвилині замість Андрія Опаріна, а через десять хвилин Михайлус пішов з поля, його замінили на Сергія Єсіна. В результаті кримчани здобули перемогу з рахунком (1:0) і стали першими чемпіонами України[2].

Влітку 1993 року він перейшов в судакський «Сурож». У сезоні 1993/94 команда виступала в Перехідній лізі України, посіла 16 місце і вилетіла в аматорський чемпіонат. Юрій Михайлус взяв участь в 32 матчах, в яких забив 5 голів. У 1994 році в аматорському чемпіонаті зіграв 11 матчів.

У 2000 році грав у чемпіонаті України серед ветеранів за феодосійську «Кафу»[3]. У 2012 році у зв'язку з двадцятирічним ювілеєм перемоги «Таврії» у чемпіонаті України Михайлусу було присвоєно звання — заслужений працівник фізичної культури і спорту Криму[4].